Ankara Evde Ek İş İlanları ve Ek İş Veren Firmalar (2019)

evde ek iş imkanı ankara 2019
Bu yazıyı paylaşın;

Evde paketleme işi ve çeşitli işler yapmak isteyenlere evde ek iş imkanı sunan firmalar, Ankara’da geçmiş yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da binlerce kişiye para kazandırıyor.

Evinden çalışarak ek gelir elde etmek isteyenler için evde ek iş yapmak çok iyi ek gelirler sağlayabilmektedir. Ankara’da yaşayan ve evinde ek iş yapmak isteyenler için bir çok ek iş seçeneği bulunmaktadır. Listelediğimiz bu Ankara ek iş seçeneklerini inceleyerek size uygun ek iş ilanlarını değerlendirebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İlk olarak inceleyeceğimiz konu Ankara ek iş seçenekleri.

Ankara Ek İş Seçenekleri

Ankara başkentimiz ve en çok nüfusun olduğu en büyük şehirlerimizden bir tanesi. Büyük olması sebebi ile, ek iş yapmak isteyenler için bir çok evde iş imkanı Ankara ilimizde bulunabilmektedir. Ancak ek iş seçeneğiniz çok olmasının yanında ek iş talebi de oldukça fazladır. Bu yüzden ek iş seçenekleri değerlendirilirken en uygun ek iş ilk seçenek olmalı ve iş iyi yapılarak devamlılığı sağlanmalıdır. Örneğin her türlü ek işe başvurup alarak başarısız olmak yerine kendiniz tek veya iki kategoride geliştirerek o sektörde kalıcı hale gelmeniz en doğrusu olacaktır. Peki Ankara’da yapılabilecek ek işler nelerdir? Bu sorunun cevaplarını da hemen maddeler halinde sıralayalım.

Evde süsleme ve takı işleri yapın

Evde yapılabilecek ek işlerden en çok tercih edileni süs ve takı eşyası yapmaktır. Firma tarafından teslim edilen malzemeler tarif edildiği şekilde yapılarak firmaya teslim edilir ve ücret hemen peşin olarak tahsil edilir. El becerisi iyi olanların gayet iyi paralar kazanabileceği bir ek iş modelidir.

Evde davetiye katlayın

Düğünlerin oldukça yoğun olduğu yaz aylarında yapılabilecek en iyi ek işlerden bir tanesidir. Davetiye tasarımı yapan ajanslar ve matbaalar yetiştiremedikleri davetiyeleri destek elemanlarına teslim ederek zamanında yetiştirmeye çalışır. Bu durum ek iş arayanlar için kazançlı bir fırsattır.

Çeşitli paketleme işleri yaparak para kazanın

Evde yapılabilecek ek işlerden en kolay ve masrafsız olanları paketleme işleridir. Firmadan teslim alınan ürünler uygun ambalajlar ile paketlenerek firmaya teslim edilir ve böylece iş tamamlanmış olur. El becerisi gerektirmeyen bu ek iş modeli boncuktan sabuna, kalemden mandala, balondan şekere kadar her türlü malzeme ile yapılabilir. İşler iyi yapılır, zamanında teslim edilir ve devamlılığı sağlanırsa oldukça kazançlı bir ek gelir modelidir.

Ankara Ek İş İlanları

Yukarıda bahsettiğimiz ek iş modelleri evde yapılabilecek ek işlerden sadece bazılarıdır. Ankara iş ilanları incelenip ek iş veren firmalar ile iletişime geçilerek çok daha fazla çeşitte ek iş bulunarak yapılabilmektedir. İş ilanlarının yanı sıra Ankara civarında internetten çeşitli ürünlerin satışını yaparak da para kazanabilirsiniz. Örneğin anahtarlık, tesbih, kolye veya bileklik gibi ürünler yapıp internetten satış yaparak bir çok kişi evinden gelir elde edebilmektedir.

Ankara ek iş ilanları ile ilgili yeni bilgiler ve ilanlar geldikçe sitemizde güncellenecektir. Tüm evde ek iş ilanlarını incelemek için TIKLAYIN. Ankara yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan buton ile abone olmayı unutmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

8 Comments on “Ankara Evde Ek İş İlanları ve Ek İş Veren Firmalar (2019)”

  1. Ankara Akyurt ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var lütfen cevap verin isterseniz ekipte kurabilirim kaç kişi olması gerekiryorsa söyleyiniz yeter

  2. Güzel paketleme işi yaparım lütfen bana iş imkanı sağlayınız geri dönüş yaparsanız sewnirim

  3. Ben de evde ek iş ıstiyorum biz iki bayan arkadaşız ve pipet sabun vb işler ankarada yaşıyoruz

  4. Ankara da yaşıyorum iş yapmak istiyorum düzenli süresinde teslim.edebilirim lütfen yardımcı olurmusunz

  5. iş yapmak istiyorum verilen işi en kısa sürede teslim ederim her türlü paketleme işini yapabilirim geri dönüş sağlarsanız sevinirim Ankara’da yaşıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir