Atkı ve Bere Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

atkı bere takımı paketleme isi
Bu yazıyı paylaşın;

Boş zamanlarını değerlendirmek ve evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için bere paketleme işi ile ilgili tüm detaylar bu yazımızda.

Kışın vazgeçilmez aksesuarlarından atkı ve bereler, binlerce kişiye para kazanma imkanı sağlıyor. Renk renk ve desen desen atkı ve bereler evimize ulaşana kadar bir çok işlemden geçiyor ve en son paketleme işlemi ile satışa hazır hale geliyor. Bere paketleme işleri için firmalar genellikle tam zamanlı personeller çalıştırıyor. Ancak özelikle kış aylarında işlerin artması ile birlikte ek personel ihtiyacı doğuyor ve firmalar evlere fason işler vermeye başlıyor. İşlerin arttığı zamanlarda ek iş veren firmalar evde ek iş yapan kişilere başvuruyor ve böylece evinden çalışmak isteyenler için evde ek iş fırsatı oluşuyor. Gelelim bere paketleme işi ile ilgili detaylara.

Atkı ve bere paketleme işi nasıl yapılır ?

Bere paketleme işi oldukça kolay ve el becerisi gerektirmeyen bir iştir. Firmanın koliler ile teslim ettiği karışık halde bulunan bereler öncelikle renklerine ve modellerine göre ayrılır. Daha sonra ayrılan bereler dikkatli şekilde kontrol edilerek defolu bereler belirlenir ve kolilere koyulur. Sağlam ve hatasız olan bereler renklerine ve modellerine göre ambalajlara yerleştirilerek paketlenir ve kolilere yerleştirilerek teslime hazır hale getirilir. Bere paketleme işinin yapımı oldukça kolay ve pratiktir. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus, defo ürün kontrolünün dikkatli yapılmasıdır. Defolu ürünlerin paketlenerek firmaya gönderilmesi hem işveren hemde sizin için sorun yaratacaktır.

Ne kadar kazanılır, ek iş veren firmalar hangileridir?

Bere paketleme işinden en fazla gelir elde edilebilecek sezon kış sezonudur. Yazın sonlarına doğru hareketlenmeye başlayan işler kış  aylarında artarak devam eder ve bere paketleme işi kış aylarında oldukça kazançlı bir evde ek iş modeline dönüşür. Ancak bere paketleme işinden aylık kazanacağınız miktar tamamen iş potansiyeline ve paketleme hızınıza göre değişecektir. Ortalama bir iş potansiyeli ve iyi bir paketleme işlemi ile çalışanların aylık 1500-1600 TL arasında gelir elde edebildiği bilinmektedir. Fakat daha fazla iş alıp ekip çalışması yaparak bu tutarı arttırabilmek de mümkündür.

Bere paketleme işi yapmak için öncelikle ek iş veren firmalar ile görüşerek ek iş ilanları incelenmelidir. İncelediğiniz ilanların arasında sizin için en uygun olanına başvuru yaparak bere paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz. Bere paketleme işi veren firmalar genellikle, triko üretimi yapan atölyeler ve toptan triko satışı yapan toptancılardır. Çevrenizde bulunan bu firmalar ile görüşerek, ihtiyaç olması halinde evde bere paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Yeni iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz. Bu iş için uygunsanız aşağıda ki forma yazarak bildirebilirsiniz. Benzer evde ek işler ve iş fırsatları aşağıda listelenmiştir.

Bu yazıyı paylaşın;

16 Comments on “Atkı ve Bere Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak”

  1. Ankara yenimahalle de oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinir çok ihtiyacım var elim hizli ve titiz çalışırım

  2. Merhabalar .ev hanımıyim.bursa Karacabey de oturuyorum .5 kişilik ekibim var .daha önce silikon etiketleme ve kurdele işleri yaptım. Elim hızlı ve özeniyor dır. Dönüş yaparsanız sevinirim

  3. İstanbul Sultangazi Cebeci’de oturuyorum her türlü baketleme işini yaparım miktar önemli değil yakınında arkadaşlarım var yaparız saygılar sunarım

  4. Merhaba Ankara sincan’da ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım var daha öncedende bazı paketleme işleri yaptım elim hızlıdır bana geri dönerseniz sevinirim. Lütfen cevabınızı bekliyorum.

  5. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

  6. İyi günler istanbul pendik esenyalı da oturuyorum 3 kişilik bir ekibiz bu işe çok ihyiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir