Baydöner Bayilik Sistemi ve Bayilik Şartları

Baydöner bayilik sistemi şartları
Bu yazıyı paylaşın;

Fast food sektöründe bayilik veren firmalardan bir tanesi olan Baydöner bayilik sistemi nedir, nasıl Baydöner bayisi olunur ? Baydöner bayisi olmak iyi kazandırır mı ? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

2006 yılında kurulan ve Türkiye’nin lider fast food zincirlerinden biri olan Baydöner, tüm Türkiye genelinde bayilikler vererek kendi işinizi kurma imkanı veriyor. İzmir’de kurulan ve şuan Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet veren Baydöner, büyük fast food markaları ile girdiği rekabetten de başarı ile çıkmış ve varlığını günümüze kadar sürdürmeyi başarmıştır. Baydöner tavuk ve et döner seçeneklerinin yanında iskender menüsü ve lezzeti ile de oldukça bilinen bir markadır. Eğer bir fast food bayisi olmayı düşünüyorsanız Baydöner bayilik sistemi tam size göre bir iş modeli olabilir.

Baydöner bayilik sistemi nedir ?

2006 yılında İzmir’de kurulan Baydöner, Türkiye’nin bir çok bölgesinde bayi barındırmaktadır. Uygun bir mekan ve bayilik için gerekli şartları sağladığınız anda Baydöner bayilik sistemine başvurabilir, uygun görülmesi halinde Baydöner bayisi olabilirsiniz. Bayilik başvurusu yaptınız ve başvurunuz kabul edildi ise ilk olarak gerekli ekipmanlar size ulaşır ve mekan düzenlemesi Baydöner tarafından yapılır. Daha sonrasında iş için gerekli personel eğitimi sağlanır ve gıda malzemelerinin tarafınıza ulaşmasının ardından işletmeniz faaliyete geçer.

Nasıl Baydöner Bayisi Olunur ?

Baydöner bayisi olmak için ilk olarak şartlara uygun bir mekan bulmanız gerekmektedir. Ardından Baydöner bayilik başvuru formunu doldurarak gelecek cevabı beklemelisiniz. Başvurunuz kabul edildiği zaman firma tarafından yönlendirilerek bir fast food işletme sahibi olmanız sağlanacaktır.


Baydöner bayisi olmak iyi kazandırır mı ?

Baydöner bilinirliği ve geniş lezzet menüsü ile, işlek bir cadde veya bir AVM bünyesinde işletme sahibiyseniz gayet iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat elde ettiğiniz gelirden Baydöner firmasına pay vermek durumundasınız. Bayi olarak Baydöner firmasına aylık %2 reklam payı ve %5 sabit bayilik ödemesi yapmanız gerekiyor.

Baydöner bayilik şartları nelerdir ?

Baydöner bayisi olabilmek için ilk olarak uygun bir mekan seçilmelidir. Seçilen mekan 150-200 metrekare arasında, otoparkı bulunan, işlek bir cadde veya bir AVM bünyesinde olmalı. Başvurunun kabulünden sonra Baydöner franchise giriş bedeli ödeniyor. Baydöner franchise bedeli ne kadar sorusuna ise 50 bin dolar+KDV cevabı alıyorsunuz. İmzalanan sözleşmede Baydöner bayilik süresi 10 yıl olarak belirtiliyor. Baydöner restaurant açma bedeli ise 250 bin TL+KDV olarak belirlenmiş durumda.

Bu yazıyı paylaşın;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir