Ek İş Arayanlar İçin Evde Gelin Çiçeği Yapma İşi

Evde gelin buketi yapma
Bu yazıyı paylaşın;

Gelin çiçeği nasıl yapılır? Gelin çiçeği yaparak para kazanmak mümkün mü? Evde ek iş yapmak isteyenler için gelin çiçeği yapma işi ile ilgili detaylı bilgileri araştırarak takipçilerimiz ile paylaşıyoruz.

Evde ek iş yaparak gelir elde etmek isteyen ev hanımları, emekliler veya öğrenciler için oldukça eğlenceli ve kazançlı bir iş olan gelin buketi yapma işi el becerinizi konuşturarak para kazanabileceğiniz masrafsız bir ek iştir. Evde yapılabilecek işler araştırılırken en çok yapılan ek işlerin başında gelin buketi yapma işi olduğunu görüyoruz. Çok tercih edilmesinin başlıca sebepleri kazançlı, kolay ve masrafsız olmasıdır. Bu üç etken sizin için önemli ise bu ek iş modeli tam size göre olabilir. Gelelim evde gelin çiçeği yapma işinin detaylarına.

Evde gelin çiçeği nasıl yapılır ?

Evde gelin çiçeği yapmak için öncelikle iyi bir el becerisine sahip olmalısınız. İyi bir el becerisi ile birlikte sabırlı ve titiz olmakta ihtiyacınız olacak özellikler. Çünkü gelin çiçeği yapmak sabır ve el becerisi isteyen bir iştir ve hataya asla yer yoktur. Bu saydığımız kriterlere sahipseniz firmadan size verilecek malzemeler ile çiçeği nasıl yapacağınız anlatılacak, uygulamalı olarak gösterilecek ve iş teslim edilecektir. İş tesliminde gösterildiği şekilde yaptığınız çiçekleri kolilere özenle yerleştirerek zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Malzeme ve iş bitimi teslim genelde firma tarafından gönderilen bir eleman vasıtası ile yapılır. Fakat bazen malzemeleri sizin teslim almanız ve yapılan işi sizin getirip teslim etmeniz istenebilir.

Evde gelin çiçeği yapmanın en avantajlı yanı hiç giderinizin olmamasıdır. Standart bir işe göre yol parası, yemek ve diğer giderlerin olmadığı bir iş modelidir ve tüm bu giderler cebinizde kalacaktır. Standart iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak kaba bir hesapla aylık 1200-1500 arası bir ek gelir elde edebilirsiniz. Fakat düğünlerin çok olduğu yaz sezonunda hızlı bir el becerisine sahipseniz aylık geliriniz ikiye hatta üçe katlanabilir.  Evde gelin çiçeği yapma işinde, iş yoğunluğunun yanında el becerisi ve hızı da çok önemlidir.

Evde gelin çiçeği yapma işi veren firmalar hangileridir ?

Evde gelin çiçeği veren firmalar genellikle gelinlik ve düğün aksesuarları tasarlayan üreten firmalardır. Bulunduğunuz bölgede faaliyet gösteren firmalar ile iletişime geçerek eve ek iş veren firmaları tespit edebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından iş teslim edilerek hemen başlamanız istenecektir.

Bu yazıyı paylaşın;

21 Comments on “Ek İş Arayanlar İçin Evde Gelin Çiçeği Yapma İşi”

  1. Evde iki yıl çicek ve ciçekli iğnelik yaptım acil arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Ankara Mamak ta yaşıyorum 33 yaşındayım paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

  3. merhaba ankara da ikamet etmekteyim her turlu paketleme isi yapabilirim simdiden tesekkur ederim

  4. Merhabalar;
    Kübra DEMİRTAŞ Ankara Demetevlerde yaşıyorum. Sabun, kına, nikah şekeri, anahtarlık, gelin çiçeği vs paketlemelerde ve buna benzer paketleme işlerinde çalışmak istiyorum.Elim çok hızlıdır. Her işi düzgün ve hızlı yaparım. Çevrem geniştir hemen bitiririm işimi. Bu işe cidden çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olur musunuz ?
    Numaram = 0545418****

  5. Tekkrdag merkez. Evde yapilabilecek her turlu os yapilir. Paketleme katlama cicek yapma gibi. İse ihtiyac vardir.

  6. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir