Evde Halhal Paketleme İşi

Bu yazıyı paylaşın;

Halhal paketleme işi nasıl yapılır ? Paketleme işi veren firmalar hangileridir ? Halhal paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Ek iş yapmak hem ev bütçesine katkı sağlamanızı hemde günlük ihtiyaçlarınızı gidermek için para kazanmanıza imkan sağlamaktadır. Bir çok insan evinden çalışarak para kazanabilmekte ve hatta bunu düzenli bir ek gelir kaynağına dönüştürebilmektedir. Evde yapılabilecek ek işler çok çeşitli ve oldukça kazançlı iş modelleri ile doludur. Bu ek iş modellerinden bir tanesi olan evde halhal paketleme işi ile ilgili detayları inceleyelim.

Halhal paketleme işi nasıl yapılır ?

Halhal paketleme işi kolay, el becerisi gerektirmeyen bir ek iştir. Firmadan karışık halde alınan halhallar ayrılarak, yine firma tarafından temin edilen ambalajlara yerleştirilerek paketleme işlemi tamamlanır. Paketlenen bu halhallar daha sonra düzenli bir şekilde kutulara koyularak teslime hazır hale getirilir. Başta söylediğimiz gibi iyi bir el becerisi gerektirmez. Ancak halhal paketleme işinde el çabukluğu ve dikkat çok önemlidir. İşlerin tam zamanında yetişmesi ve dikkatle ayrılarak özenle paketlenmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde firma yapılan işten memnun kalmayacaktır ve o işi tekrar size vermek istemeyecektir.

Halhal paketleme işinden ne kadar kazanılır ?

Halhal paketleme işi diğer ek işlere oranla orta düzeyde bir kazanç sağlayabilmektedir. Standart iş yoğunluğu olan bir firma ile çalıştığınızı varsayarak bir hesaplama yapacak olursak aylık ortalama 1300-1500 TL arası bir ek gelir elde etmeniz mümkündür. Paketlemenin yanında iyi bir el becerisine sahipseniz kendiniz de halhal yaparak firmaya satabilir ve kazancınızı önemli oranda arttırabilirsiniz. Diğer tüm işlerde olduğu gibi evde ek iş yaparak kazancınızı arttırmak yada azaltmak tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. İşinizi iyi yapıp zamanında teslim etmenin yanında ek iş ilanları da iyi takip edilmelidir.

Halhal paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde paketleme işi yapabilmek için öncelikle ek iş veren firmalar araştırılarak iletişime geçilmelidir. Ardından ek personel ihtiyacı olan butik yada bujiteri firmaları ile, takı malzemeleri üretim yerleri ile veya toptan takı malzemeleri satan toptancılarla görüşerek ek iş alabilir ve evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

13 Comments on “Evde Halhal Paketleme İşi”

  1. Merhaba İstanbul Üsküdar’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum verilen işi istenilen zamanda bitirip teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  2. İzmir bucada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  3. Daha önce aşı fabrikasında paketleme işinde çalıştım elim hızlıdır. Şuan acil işe ihtiyacım var ve bu işi yapacağıma inanıyorum

  4. Merhabalar İstanbul Fatih’te yaşıyorum yeni evliyim. Evime destek olmak amacıyla paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler dönüşünüzü bekliyorum

  5. İşe ihtiyacım var paketleme işine elim yatkındır İstanbul Esenyurtta oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

    1. Acil ek gelire ihtiyacımız var elim hızlıdır her türlü paketleme işi yaparım ev hanimiyim zamanım çok lütfen dönüş yaparsanız sevinirim lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir