Evde Kulaklık Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

evde kulaklık paketleme isi
Bu yazıyı paylaşın;

Müzik tutkunlarının vazgeçilmez aletleri olan kulaklıkları bir gelir kaynağına dönüştürmek ister misiniz? Cevabınız evet ise evde kulaklık paketleme işinin detaylarına geçelim.

Otobüste, evde, yolda ve daha bir çok yerde kullandığımız kulaklıklar, müzik ve radyo dinlemek için kullanılan eşyalardır. Çeşit çeşit renk ve desenlerde olan kulaklıklar çok yoğun bir şekilde kullanıldığı için büyük bir pazar oluşturmaktadır. Talebin fazla olması nedeni ile sadece telefon aksesuarı satan yerlerde değil artık marketlerde bile kulaklık satışı yapılmaktadır. Tabi böylesine büyük talep ve talep doğrultusunda oluşan pazar binlerce kişiye gelir kaynağı olmaktadır. Bu gelir kaynaklarından bir tanesi de kolay bir evde ek iş seçeneği olan kulaklık paketleme işidir.

Kulaklık paketleme işi

Şuan kullanılmakta olan kulaklıkların büyük bir bölümü Çin’de üretilerek ülkemize ulaşmaktadır. Çin her yıl tüm dünyada satılmak üzere milyonlarca kulaklık üretiliyor ve tüm dünyaya dağıtımı yapılıyor. Ülkemiz de bu dağıtım yapılan ülkelerden bir tanesi. Daha ucuza mal etmek ve daha fazla iş yetiştirebilmek için üretilen kulaklıklar herhangi bir ambalaja yerleştirilmiyor ve kulaklıkların ambalajlanma işi kulaklığı satın alan toptancı veya ithalatçı firmaya kalıyor. Kulaklığın paketleme işlemi ise, giderleri düşürmek amacı ile ithalatçı firma tarafından ek iş yapmak isteyenlere veriliyor ve kulaklıkların paketlenmesi sağlanıyor. Bu durum hem işverenin, hemde çalışan kişilerin yararına oluyor.

Kulaklık paketleme işi herhangi bir riski olmayan, kolay ve hızlı yapılabilen bir iştir. İşveren firma tarafından poşetlerde teslim edilen kulaklıklar öncelikle firmanın istediği boyda sarılarak katlanır ve dışı bir lastik ile tutturularak ilk aşama tamamlanır. Sarılan kulaklıklar daha sonra firmanın verdiği jelatinin içine yerleştirilerek ağzı kapatılır ve paketleme işlemi tamamlanır. Paketlenen kulaklıklar sayılarak kutulara yerleştirilir ve ürünler teslimata hazır hale gelir. Kulaklık paketleme işi riski olmayan, yapımı kolay ve zevkli bir iştir. Tek dikkat edilmesi gereken nokta ise defolu kulaklıkların paketlenmeden önce ayrılmasıdır. Ürün defosu kulaklığın dış kısımlarında herhangi bir kırık, çatlak veya bozukluk olup olmadığının tespit edilmesi ile anlaşılır.

Evde kulaklık paketleme işi yaparak aylık kazanılacak tutara dair net bir bilgi vermek mümkün değildir. Bir çok ek işte olduğu gibi bu işte de kazanılacak tutar iş yoğunluğuna ve paketleme hızına göre değişiklik gösterir. Ancak ek iş veren firmalardan ve bu işi yapanlardan alınan bilgilere göre evde kulaklık paketleme işi yaparak aylık 1.000-1.200 TL arası para kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Kulaklık paketleme işi yaparak para kazanmak için çevrenizde bulunan toptan aksesuar satıcıları veya ithalatçı firmalar ile görüşerek personel ihtiyacı olup olmadığını öğrenebilir, uygun firmalar ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Yeni ek iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

18 Comments on “Evde Kulaklık Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak”

 1. Merhaba benim de ise ihtiyacım var geri dönüş sağlar misniz rica etsem bütün gün çalışabilirim

  1. İşler de hızlıyımdır bu işe ihtiyacım var evden kolayca bu işi yapabilirim dönüş sağlarsanız çok iyi olur.

 2. Ankara/eryamanda yaşıyorum. 1 kızım var ve bu sebepden çalışamıyorum. Elim hızlıdır bu işe ihtiyacmz var. Okadar çok yere başvurdum ki dönen olmadı. İnş siz dönüş yaparsınız

 3. Merhaba İzmirde ikamet ediyorum. Kulaklık paketleme işini hızlı temiz ve düzenli bir şekilde teslim edebilirim . Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

  1. İzmirde yaşıyorum. Öğrenciyim geçimimi sağlamak için ise ihtiyacım var. Temiz ve istenilen şekilde hizmet verebilirim. Geri dönüşünüz benim için önemlidir teşekkürler.

 4. Eskişehirde yaşıyorum işim yok evden çikamiyorum evde paketme isi istiyorum yardimci olurmudunuz

 5. Merhaba öğrenciyim ailemle yaşıyorum ailemin dışında bir gelirim olmadığı için işe ihtiyacım var pratik,titiz ve becerikliyimdir verilen işi en iyi şekilde zamanında yetiştireceğimden eminim ulaşım yolu için isterseniz ceptelefonu numaramı da bırabilirim Çukurova/Adana teşekkürler

 6. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

 7. Ben sultan kaya İstanbul Kartal oturuyorum kiradayım bir bebeğim var ihtiyaçlarım için acil işe ihtiyacım var hemen dönüş yaparsanız çok büyük sevaba girersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir