Evde Nikah Süsü Yaparak Para Kazanmak

evde nikah süsü yaparak para kazanmak
Bu yazıyı paylaşın;

İyi bir el becerisi ile, evde nikah süsü yaparak para kazanmak için bu yöntemleri uygulayabilir ve evde ek iş yaparak gelir elde edebilirsiniz.

Yeni evlenecek çiftlerin en mutlu günlerinin vazgeçilmez hatıraları olan nikah şekerlerinin yerini, günümüzde nikah süsleri almaya başladı. Son zamanların modası olan nikah süsü çeşitleri ile, bir çok çift nikah törenine farklı bir hava katmayı ve misafirlerine güzel bir nikah hatırası vermeyi amaçlıyor. Son yılların yeni trendi olan nikah süsleri, evde ek iş yapmak isteyenler için iyi bir kazanç kaynağı olma yolunda hızla ilerliyor. El becerinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız, evde nikah süsü nasıl yapılır, nikah süsü yaparken nelere dikkat edilmelidir sorularının cevaplarını mutlaka incelemelisiniz.

Evde nikah süsü nasıl yapılır ?

Nikah süsleri bir çok şekil ve modelde olabilmektedir. Firmalar sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkartarak müşterilerinin ilgisini çekmeyi ve daha fazla satış yapabilmeyi hedefler. Tabi her çıkan yeni tasarım el işçiliği ve profesyonel çalışanlara ihtiyaç duyacaktır. Bu gibi durumlarda nikah süsü satışı yapan firmalar ek iş ilanları vererek işlerin zamanında ve sorunsuz yetişmesini sağlamayı hedefliyor. Evde nikah süsü yapmak için ihtiyacınız olan en önemli şey iyi bir el becerisidir. Çünkü nikah süslerinin yapımı oldukça emek ve el becerisi istemektedir. Eğer iyi bir el becerisine sahipseniz nikah süsleri yaparak para kazanma fikri tam size göre bir fikir olabilir. Teknik olarak nikah süslerinin yapımı iş teslimi sırasında işi alan kişiye detaylı olarak anlatılmakta ve birkaç deneme ile işin verilip verilmeyeceği kararlaştırılmaktadır. Yapılan denemelerde firmanın tam istediği gibi ve kusursuz iş yapmanız halinde hemen evde nikah süsü yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Aylık ne kadar kazanılır ?

Nikah süsü yapmak, beceri isteyen ve zor bir iş olması nedeni ile kazançlı bir evde ek iş modelidir. Nikah süsü işi genellikle adet başı fiyat hesaplaması yapılarak verilir ve ücret ödemesi iş teslimi ile peşin olarak yapılır. Yaz aylarında yoğun düğün organizasyonları nedeni ile nikah süsleri oldukça fazla talep görmektedir ve böylece yaz aylarında kazançlar oldukça artmaktadır. Tabi yaz aylarına kıyasla daha az düğün yapılan kış aylarında işler azalmakta ve dolayısı ile gelirler de azalmaktadır. Nikah süsü yaparak aylık kazanabileceğiniz miktar iş yoğunluğuna ve iş performansınıza göre değişiklik gösterebilecektir. Bu sebeple net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Özellikle yaz aylarının yoğunluğu değerlendirilerek daha fazla iş yapılabilir ve kazanç kolaylıkla arttırılabilir.

Nikah süsü işi veren firmalar

Evde nikah süsü yaparak para kazanmak

Nikah süsü yapma işi için tüm bilgileri incelediniz ve bu işi kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorsanız, sırada ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek var. Öncelikle çevrenizde bulunan düğün organizasyonu ve nikah şekeri işi yapan firmaların ek iş ilanları incelenerek uygun olanlar seçilmelidir. Ardından uygun olan ilanları veren firmalar ile görüşerek ilk denemeyi geçmeniz halinde evde nikah süsü işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

18 Comments on “Evde Nikah Süsü Yaparak Para Kazanmak”

  1. Tekirdağ Çerkezköy de otuyorum elim hızlıdır 2 sene nışan organizasyonculuğunda süsleme işleri şeker işleri paketleme işlerinde çalıştım sizden acil dönüş bekliyorum

  2. Elim yatkındır bu işlere çocuk gelişimi bitirdim çok hızıyımdır malatyada yaşıyorum

  3. Ankara da ikamet ediyorum işini önemseyen biriyim ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  4. 1 cocugum war paraya ihtiyacım var İstanbul esenyurtta oturuyorum iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

  5. Istanbul ataşehirde oturuyorum. Öğrenciyim. İşe ihtiyacım var. Evde paketleme işleri yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  6. Merhaba ben Eskişehir de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuğum var ev hanımıyım

  7. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

  8. Ankara keçiören de oturuyorum. Bu işi yapmak istiyorum. Elim hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir