Evde Rozet Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Bu yazıyı paylaşın;

Evinizde günlük bir kaç saat çalışarak para kazanmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, evde rozet paketleme işi ile ilgili detayları mutlaka inceleyin.

Ekonomik sıkıntılar ve gittikçe zorlaşan hayat şartları nedeniyle bir çok kişi evde ek iş yaparak gelir elde etmenin yollarına başvurmaktadır. Evde yapılabilecek ek işlerden bir tanesi olan rozet paketleme işi ek gelir arayışı içinde olanlar için kazançlı bir ek gelir kapısı olabilir. Evinizde ailenize ve ev işlerinize zaman ayırarak rozet paketleme işi yapabilir ve ev bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Eğer rozet paketleme işi yapmak istiyorsanız sözü daha fazla uzatmadan gelelim evde rozet paketleme işinin detaylarına.

Rozet paketleme işi nasıl yapılır ?

Rozet paketleme işi ek iş fikirleri arasında masrafsız ve el becerisi gerektirmeyen bir iştir. Firmanın size teslim ettiği rozetleri uygun desen ve renklerde ayırarak yine firmadan teslim aldığınız ambalajlara yerleştirmeniz gerekmektedir. Paketleme işlemi yapılırken dikkat edilmesi gerek en önemli husus desen farklılıklarını iyi ayırt etmektir. Mesela emoji rozetler paketlenirken gülen emoji ve kızgın emoji birbirinden ayırt edilerek farklı ambalaj jelatinine yerleştirilmelidir. Ambalajlara yerleştirilen rozetler yine aynı tür ve renklerde ayrılarak kutulara koyulur ve gelen firma yetkilisine teslim edilir. Görüldüğü üzere rozet paketleme işi sadece bu aşamalardan oluşur, kolay ve masrafsızdır.

Rozet paketleme işinden aylık ne kadar para kazanılır ?

Rozet paketleme işinden aylık kazanacağınız miktar iş yoğunluğuna, rozet çeşidine ve çalışma performansınıza göre değişiklik gösterecektir. Rozet paketleme işinde ücretler adet başı hesaplanır ve paketlenen ürünlerin tesliminde toplam tutar hesaplanarak ödemeniz  yapılır. Standart rozet tipi, orta seviyede iş ve hızlı bir el işçiliğiniz olduğunu varsayarak bir hesaplama yapmak gerekirse haftalık 400, aylık 1600 TL civarında bir gelir elde edebileceğiniz görülmektedir.

Rozet paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Rozet paketleme işini gördünüz, incelediniz ve yapmaya karar verdiniz. Şimdi sırada işi almak ve yapıp teslim etmek var. Ama öncelikle ek iş veren firmaların, ek iş ilanlarını inceleyip iletişime geçerek işe kabul edilmelisiniz. Rozet paketleme işi veren firmalar genellikle takı malzemeleri satan toptancılar ve rozet üretimi yapan atölyelerdir. Çevrenizde bulunan bu sektörde hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek ek personel ihtiyacı olanlar ile hemen çalışmaya başlayabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Yeni iş bilgilerinden hemen haberdar olmak için sitenin sol alt köşesinde bulunan buton ile abone olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

14 Comments on “Evde Rozet Paketleme İşi İle Para Kazanmak”

  1. Merhaba evde is yapmak istiyoruz iki arkadasız ise ihtiyacımız var dönüs yaparsanız seviniriz

  2. Merhaba istanbul sultangazi de oturuyorum ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Ankara Mamak’ta yasiyorum ev hanimiyim elim hızlıdır boş zamanım çok lütfen dönüş yaparsanız sevinirim her türlü paketleme işi yaparım lütfen yardımcı olun

  4. Merhaba iyi günler ben istanbul beylikdüzü de oturuyorum eve ek iş istiyorum yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var

  5. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir