İllere Göre İŞKUR Evde Ek İş İlanları – 2019

iskur evde ek is ilanlari
Bu yazıyı paylaşın;

Ek iş arayanlar ve evden çalışmak isteyenler için, İŞKUR evde ek iş ilanları 2019 yılında binlerce kişiye ek gelir imkanı sağlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve bir çok şehirde açık İŞKUR ilanlarını derledik.

Ülkemizin en büyük iş ve işçi bulma kurumu İŞKUR, tam zamanlı işlerin yanı sıra çeşitli paketleme işleri ile evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok başvurduğu kurum oluyor. Kurulduğu günden bu yana milyonlarca kişiye iş imkanı sağlayan kuruluş, bu başarısı gün geçtikçe daha da fazla arttırıyor. Geçtiğimiz yıllarda işletmelerin tam zamanlı personel ihtiyacını karşılayan ve son yıllarda ek işlere olan talebi dikkate alarak bu yönde çalışmalara odaklanan İŞKUR evde ek iş ilanları ile evinden çalışmak isteyenlere iş imkanı sunuyor. Türkiye’nin bir çok şehrinde firmaların ihtiyaçlarına göre paketleme elemanı istihdam ediliyor ve istihdam edilen bu personeller İşkur güvencesi ile çalışma hayatına devam ediyor. Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz iş bilgilerini inceleyerek güncel İŞKUR ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul İşkur paketleme işi ilanları

İŞKUR İstanbul ek iş ilanları

Ülkemizin nüfus dağılımı olarak en kalabalık şehri İstanbul’dur. Kalabalık olmasının yanı sıra hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısının kendini çok fazla hissettirdiği şehirlerden de bir tanesidir. İstanbul’da yaşayan ve evde ek iş yapmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında İstanbul ek iş ilanları gelmektedir. Evde ek iş ilanları genellikle işleri tam zamanlı personeller ile yetiştiremeyen firmaların dışarıdan personel ihtiyacı olduğu zaman verilir. Bu iş ilanları da yapılış biçimlerine ve türlerine göre farklılık gösterir. Evde ek iş yapabilmek için öncelikle ne tür bir iş yapılacağı seçilmelidir.

Ankara İşkur paketleme işi ilanları

İŞKUR Ankara ek iş ilanları

Ankara başkentimiz ve en çok nüfusun olduğu en büyük şehirlerimizden bir tanesi. Büyük olması sebebi ile, ek iş yapmak isteyenler için bir çok evde iş imkanı Ankara ilimizde bulunabilmektedir. Ancak ek iş seçeneğiniz çok olmasının yanında ek iş talebi de oldukça fazladır. Bu yüzden ek iş seçenekleri değerlendirilirken en uygun ek iş ilk seçenek olmalı ve iş iyi yapılarak devamlılığı sağlanmalıdır. Örneğin her türlü ek işe başvurup alarak başarısız olmak yerine kendiniz tek veya iki kategoride geliştirerek o sektörde kalıcı hale gelmeniz en doğrusu olacaktır.

İzmir İşkur paketleme işi ilanları

İŞKUR İzmir ek iş ilanları

Güney şehrimiz ve ülkemizin incilerinden bir tanesi olan İzmir, büyüleyici bir güzelliğe ve kalabalık bir nüfusa sahiptir. İzmir’de yaşayan binlerce kişi evde ek iş yaparak ev bütçesine katkıda bulunmakta ve boş zamanlarını değerlendirmektedir. İzmir’de yapılabilecek ek işlere şöyle bir göz atacak olursak bir çok seçenek olduğunu hemen görebiliriz. Evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız, öncelikle bu seçeneklerden bazılarını inceleyebilir ve uygun bir ek iş bulma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Antalya paketleme işi ilanları

İŞKUR Antalya ek iş ilanları

Ülkemizin turizm cenneti Antalya, Akdeniz bölgesinde yer alan nadide şehirlerimizden bir tanesidir. Günden güne artan nüfusu ve zorlaşan hayat şartları ile Antalya’da yaşayanlar için evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek ihtiyaç haline gelmiştir. Büyük şehir olmasının yanı sıra artan nüfusu ile iş bulmanın zor olduğu şehirlerden bir tanesi olan Antalya en büyük gelirini şehri ziyaret eden turistlerden sağlamaktadır. Turizm sektöründe binlerce kişi istihdam etsede zorlaşan hayat şartları sebebiyle ek iş yapmak zaruri bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. Antalya’da yaşayan ve ek iş yaparak ev bütçesine katkı sağlamak isteyenler için evde yapılabilecek ek iş fikirleri bir kaç başlık altında incelenebilir.

Türkiye geneli İŞKUR paketleme işi ilanları

İŞKUR’un vatandaşlara sunduğu paketleme işi ilanları elbette bu iller ile sınırlı değil. İşkur’un resmi internet sitesinde Türkiye’nin bir çok ilinde başvurmak üzere çeşitli iş ilanları mevcut. Bu saydığımız illerden dışında bir ilde yaşıyorsanız buraya tıklayarak İşkur paketleme işi ilanları ve ilanlar ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Yayınlanan yeni iş ilanları takip edilerek sitemizde düzenli olarak güncellenmektedir. Yeni iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

4 Comments on “İllere Göre İŞKUR Evde Ek İş İlanları – 2019”

  1. Merhaba
    Evde ek işe acilen ihtiyacım var
    Karabağlar /izmirde oturuyorum.

  2. Evde düzenli olarak yapacağım ek iş arıyorum. Paketleme, davetiye, nikah şekeri, kalem vs.. İstanbul / Üsküdar

  3. Merhaba öğreci olduğum için işe ihtiyacım var ve dışarıda ki işyerleri öğrenci olduğum için kısa vadeli kabul etmiyor sizlerin sunduğu bu fırsat benim için altın bilezik paketleme işi olursa memnun olurum hareketli ve pratik birisiyim verilen işleri zamanında yetiştireceğimden eminim ve bütün gün evde olup geceleri geç saate kadar ayaktayım uğraşacağım tek iş bu olacak verilen işi özenli ve zamanında yapacağımdan eminim Çukurova/Adana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir