Kış Çayı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Bu yazıyı paylaşın;

Kış çayı paketleme işi, evde ek iş 2020 seçenekleri arasında en çok tercih edilenler arasında olacak. İşte detaylar…

Ekonomik zorluklar nedeni ile evde ek iş 2020 yılında da bir çok kişiye ek kazanç fırsatı olacak. Bu fırsatlardan bir tanesi de, tadı kimileri tarafından çok sevilen, kimileri tarafından hiç sevilmeyen, ancak kış aylarının vazgeçilmezi olan kış çayları. Evde yapılabilecek ek işler arasında diğer işlere nazaran çok bilinmeyen paketleme işi biraz emek isteyen ancak iyi kazanç sağlayan bir ek iştir. Gelelim kış çayı paketleme işinin nasıl yapıldığına.

Kış çayı paketleme nasıl yapılır ?

Kış çayları grip ve soğuk algınlığını tedavi etmeye yardımcı olan ve çeşitli vitaminler içeren bitkilerin karışımı ile yapılmaktadır. Paketleme işi firmanın vereceği listeye göre, listede belirtilen bitkilerin hassas terazilerde tartılarak ambalajlanmasıdır. İhtiyacınız olan bitkiler, paketler, hassas terazi ve içerik listesi firma tarafından paketleme yapılacak kişiye teslim edilir ve paketleme işlemi bitince gelip ürünler teslim alınır. Kış çayı paketleme işinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus, bitkilerin nizami olarak tartılarak paketlenmesidir. Yapabilir miyim diye düşünenler için belirtelim, firma işi vermeden önce size küçük bir eğitim verir. Verilen eğitimin ardından deneme paketler yapmanız istenir ve paketleri doğru ve eksiksiz yapanlara paketleme işi verilir.

Kış çayı paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Kış çayı paketleme işi yaz ayları haricinde oldukça kazançlı bir evde ek iş modelidir. Bilinmiş ve satış potansiyeli olan bir firma ile çalıştığınızı varsayarak aylık 2000 TL civarında para kazanma şansınız olduğunu söylemek mümkündür. Ayrıca paketleme işinin yanında ek iş veren firmalar ile anlaşma yapmak sureti ile kendinizde çevrenizde satış yapabilir ve kazancınızı aylık 3000 TL’nin üzerine çıkarabilirsiniz. Ancak yaz aylarında kış çayı ihtiyacı olmayacağı için başka ek işler yaparak gelirinizi sürdürmeniz gerekmektedir.

Kış çayı paketleme işi veren firmalar

Kış çayı paketleme işi bitkisel çay üretimi yapan firmalar ve büyük iş potansiyeline sahip aktarlar tarafından verilebilmektedir. Üretim yapan firmalar veya çevrenizde bulunan aktarlar ile görüşerek evinizde kış çayı paketleme işi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizden güncel ek iş ilanlarını takip ederek de evde ek iş yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Bu iş için uygun iseniz aşağıda ki form aracılığı ile bu işi yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca sitenin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak sitede yayınlanan ilanlardan anında haberdar olabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

Bu yazıyı paylaşın;

36 Comments on “Kış Çayı Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak”

  1. Merhaba iyi günler ben beylikdüzü de oturuyorum eve ek iş istiyorum yardımcı olurmusunuz

  2. Merhabalar öğrenciyim 23 yaşındayım ankarada yaşıyorum bu işe ihtiyacım var annem ve kardeşimle birlikte bu işi yapabilirim

  3. Merhaba, evde bu tür işler yapabilirim. İşe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Evde ekgelir olarak düzenli şekilde, yapacağım, paketleme, nikah şekeri, kalem, vs.. işler arıyorum. İstanbul / Üsküdar

  5. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir