Mantar Tıpa Sayma ve Paketleme İşi

Bu yazıyı paylaşın;

Evde ek iş yaparak para kazanma yöntemlerinden bir tanesi olan mantar tıpa sayma ve paketleme işi ile ilgili tüm detayları bu yazımızda anlatıyoruz.

Mantar tıpalar son zamanlarda oldukça popüler mutfak gereçleri arasında yerini aldı. Diğer kapaklara oranla doğal ve daha sağlıklı olan mantar tıpalar bir çok evin mutfağında, kafelerde ve şarap fabrikalarında oldukça yaygın şekilde kullanılıyor. Çok tercih edilmesinin başlıca nedeni doğal ve sağlıklı olması. Ayrıca metal ve plastik kapaklara göre maliyetin daha az olması da, mantar tıpların son dönemde çok tercih edilmesinde etkili oldu. Bir çok yerde yaygın olarak kullanılan bu mantar tıpalar, evde ek iş arayan binlerce kişiye gelir kaynağı oluyor. Evde mantar tıpa paketleme işinin detaylarına geçelim.

Evde mantar tıpa paketleme işi nasıl yapılır ?

Mantar tıpalar son dönemlerde bir çok mekanda ve evde yaygın olarak kullanılmaya başladı ve siparişleri yetiştiremeyen ek iş veren firmalar için ek personel ihtiyacı doğdu. Mantar tıpa paketleme işi kolay ve zahmetsiz bir ek iştir. Üretimden çıkarak büyük koliler  ile teslim edilen tıpalar, öncelikle kontrol edilerek defolu ürünler ayrılır. Defolu ürünlerin seçilmesinin ardından sağlam ürünler daha önceden ek iş veren firmalar tarafından teslim edilen ambalajlara 12’şerli adetlerde yerleştirilerek paketlenir ve kutulara koyulur. Ardından bu kutular büyük kolilere koyularak teslime hazır hale getirilir. Tıpaların paketleme işleminden önce yapılan seçme işlemine çok dikkat edilmelidir. Sorunsuz ürünlerin arasına karışabilecek tek hatalı ürün firma için büyük problemlere sebep olabilmekte ve müşteri kaybettirebilmektedir. Defolu ürünlerin dikkatle ayrılması haricinde mantar tıpa paketleme işinin herhangi bir zor tarafı bulunmamaktadır ve herkes tarafından rahatlıkla yapılabilir.

Mantar tıpa paketleme işinden ne kadar kazanılır ?

Mantar tıpa paketleme işi kolay ve iyi kazandıran bir ek iştir. Fiyat hesaplaması paket başı yapılır ve ortalama paket başı fiyat 50 kuruş olmaktadır. Günlük 100 paket iş yaptığınızı düşünürsek kazanacağınız tutar 50 TL olarak hesaplanır. Aylık toplam tutar ise 1500 TL civarında olabilmektedir. Yoğun iş potansiyeli olan bir firma sizden kendi ekibinizi kurmanızı isteyebilir. Kendi ekibinizi kurduğunuz taktirde, yaptığınız iş ve kazancınız da artacaktır.

Mantar tıpa paketleme işi veren firmalar

Mantar tıpa paketleme işi yapmak için, mantar tıpa üreten veya toptan satışını yapan firmalar ile görüşerek ek personel ihtiyacı olanları belirlemelisiniz. Daha sonra fiyat ve çalışma şartları en uygun olan firma ile anlaşarak evinizde mantar paketleme işi yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yayınlanan ek iş ilanlarını da takip ederek yapabileceğiniz ek işleri belirleyebilir ve farklı ek işler de yapabilirsiniz.

Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki form aracılığı ile belirtebilirsiniz. Yeni evde ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sol alt köşede bulunan butona tıklayarak sitemize abone olabilirsiniz. Herkese bol kazançlar dileriz.

Bu yazıyı paylaşın;

13 Comments on “Mantar Tıpa Sayma ve Paketleme İşi”

  1. İyi günler,Ankara -Fatih’te yaşıyorum.Çocuklarımın eğitim masrafları için işe ÇOK ihtiyacım var.

  2. merhaba İzmir Kemalpaşa da ikamet etmekteyim evde paketleme işi arıyorum teşekkürler

  3. Merhaba 25 yaşındayım istanbul kartalda otuyorum evleyim 9 aylık çocuğum var onun masraflarını karşılamak ek işe ihtiyacım var asgarî ücrete ile çocuk büyütmek çok zor heleki bu devirde mama bez hastahane masrafları 2 maaş gidiyor eşimle beraber akşamları yapabileceğimiz ekiş arıyoruz lütfen lütfen yardımcı olun

  4. Mrblar ben ev hanımıyım evde is istiorum gelir kaynağım olsun die paketleme işi olursa sevinirim lütfen geri dönüş yapilirsa mutlu olurum…

  5. Ise çok ihtiyacım var. Elim hızlıdır. izmir de oturuyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

    1. Ankara Mamak’ta yasiyorum her türlü paketleme işi yaparım ev hanimiyim elim hızlıdır boş zamanım çok lütfen dönüş yaparsanız sevinirim evim kira yardımcı olursanız sevinirim

  6. Merhaba Tekirdağ Çerkezköy de ikamet ediyorum elim hızlıdır işi zamanında bitiririm dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işlerini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir