DİKKAT !!!
Güncel iş ve ilanlanlardan hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz.

Napolyon Anket Doldurma Sistemi Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Bu yazıyı paylaşın;

İnternette anket doldurarak para kazanmak için Napolyon anket sistemi nedir? Napolyon ödeme yapıyor mu? Napolyon anket sistemi ile nasıl para kazanılır? sorularının cevaplarını araştırdık.

Bilgisayar veya cep telefonunu kullanarak internetten para kazanmak isteyenler için harika bir fırsat sunan Napolyon anket firması, online anket firmalarının önde gelenlerinden bir tanesidir. Günümüzde internetin yaygın olarak kullanılması birçok sektörde olduğu gibi anket sektöründe de değişimi şart kıldı. Eskiden sokak sokak gezerek anket yapan, insanların fikirlerini araştıran anketörlerin yerini cep telefonları ve bilgisayarlar aldı. Dünya genelinde ve ülkemizde milyonlarca kişi farklı anket firmalarının sunduğu online anketleri doldurarak gelir elde ediyor. Anket doldurarak para kazanmak için sahip olmanız gereken tek şey ise bir akıllı cep telefonu.

Napolyon online anket sistemi ile nasıl para kazanılır?

Napolyon anket doldurarak para kazanma sistemi

Napolyon.com adresinde hizmet veren Napolyon anket firması, ücretsiz üyelik hizmeti sunan ve üyelerine çeşitli anketler gönderen bir kuruluştur. Anket sistemine üye olmak ücretsizdir ve dileyen herkes üye olabilir. Napolyon ile anket doldurarak para kazanmak için öncelikle sisteme üye olmanız ve mail adresinize gelen aktivasyon maili üye üyeliğinizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Üyeliğiniz aktifleştirmenizin ardından, profil bilgilerinizi doldurduğunuz anda Napolyon hemen hediye Nap puanlarınızı gönderecektir. Tüm bilgileri doldurduktan sonra anketler düzenli olarak üyelik panelinize gelecek ve cevaplamanız istenecektir. Cevaplayıp bitirdiğiniz her anket için ise yine NAP puanlar hesabınıza yüklenecektir. Daha sonra biriken bu Nap puanları ister indirim kuponu isterseniz de nakit olarak çekme hakkınız aktifleştirilecektir.

NAP puan nedir? NAP puanlar nasıl kullanılır?

NAP Puan, Napolyon.com’daki aktivitelerin karşılığında kazanılan puan birimidir. Kazandığınız NAP Puanlar; size çeşitli fırsatlar, indirimler, çekilişler veya nakit ödeme olarak geri döner. Anket sisteminde yaptığınız her işlemde NAP Puan kazanır, NAP Puan kazandıkça daha çok gelir elde etmiş olursunuz. Anket doldurarak kazandığınız puanlar 200 TL seviyesine ulaşınca hemen nakit çekim talebinde bulunabilirsiniz. Nakit çekim talebinde bulunmanızın ardından NAP puanlarınız banka hesabınıza TL olarak geçecektir.

Bu yazıyı paylaşın;

4 Comments on “Napolyon Anket Doldurma Sistemi Nedir? Nasıl Üye Olunur?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir