Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması: Hadi

Gerçek para kazandıran uygulama Hadi
Bu yazıyı paylaşın;

Para kazandıran bilgi yarışması Hadi nedir? Hadi yarışma ipucu nasıl öğrenilir? Hadi joker kodu nasıl alınır? Hadi yarışmasının tüm detaylarını öğrenerek para kazanmaya hazır olun.

Cep telefonunuzdan canlı bilgi yarışmasına katılarak gerçek para kazanmak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise Hadi Canlı Bilgi Yarışması tam size göre. Para kazandıran uygulamalardan biri olan Hadi, yarışmacılarına her gün binlerce lira ödül dağıtıyor. Günde iki kez canlı olarak yayınlanan yarışma, son soruya kadar ulaşmayı başaran herkese gerçek para ödülü veriyor.

Hadi nedir?

Hadi nedir

AppStore ve Google Play Store’da yer alan mobil uygulama Hadi, günde iki kez canlı olarak yarışma düzenliyor. Yarışmada yarışmacılara toplam 12 soru soruluyor ve önceden belirlenen tutar 12 soruyu da doğru cevaplayan yarışmacılar arasında eşit olarak paylaştırılıyor. Örneğin yarışma ödülü 10 bin TL ve finale 20 kişi kaldı ise finale kalan her yarışmacı 500 TL gerçek para kazanıyor. Her gün iki yarışmanın yapıldığı Hadi uygulamasını indirmek ve kullanmak tamamen ücretsiz. Yarışmada dağıtılacak para ödülü ise reklamlardan elde ediliyor ve hem uygulama, hemde yarışmacılar bu sayede para kazanıyor. Geçtiğimiz yıl Haziran ayında bir hadi yarışmasında 6 bin TL olan ödül, finale kalan 7 kişi tarafından paylaşıldı ve bir rekora imza atılmış oldu.

Hadi yarışma ipucu nasıl öğrenilir?

Hadi ipucu

Canlı yayınlanan yarışma esnasında sorulacak sorulardan bir tanesinin cevabı yarışmadan önce Hadi ipucu olarak veriliyor. Hadi ipucu genellikle Hadi İnstagram hesabından verilse de bazı zamanlarda sponsor firmaların sosyal medya hesaplarında da paylaşılabiliyor. Hadi yarışmasının ipucu bilgisi, yarışma başlamadan bir kaç saat önce Hadi sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor. Yarışmalara ait ipuçlarından haberdar olmak için uygulamanın sosyal medya hesaplarını ve uygulama içinden gönderilen bildirimleri takip etmek gerekiyor.

Hadi joker nasıl kazanılır ?

Hadi joker

Yarışmada sorulan sorulardan birine yanlış cevap vermeniz durumunda kurallara göre yarışmadan elenirsiniz. Ancak bir jokere sahipseniz her yarışma için bir joker kullanarak yanlış cevapladığınız soruda elenmeden diğer soruya geçme hakkı kazanırsınız. Ancak böylesine faydalı bir materyal elbette ki kolay kazanılamıyor. Hadi joker kazanmak için yarışmaya kendi referans kodunuz ile arkadaşlarınızı davet etmeli ve yarışmaya katılmalarını sağlamalısınız. Hadi joker kodu her yarışmacı için farklıdır ve kodun sahibi tarafından davet edilen yarışmacıya yeni joker kodu tanımlanır. Bu şartları yerine getiren herkese Hadi jokerleri ücretsiz veriliyor ve dilediği soruda kullanma hakkı veriliyor.

Hadi İOS uygulaması için tıklayın
Hadi Android uygulaması için tıklayın

Yeni para kazandıran oyun ve uygulamalardan hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan ikona tıklayarak abone olabilir veya Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

One Comment on “Para Kazandıran Online Bilgi Yarışması: Hadi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir