Pazar Poşeti Ayırma ve Paketleme İşi

evde poşet paketleme işi
Bu yazıyı paylaşın;

Pazar poşeti paketleme işi veren firmalar ve poşet paketleme işi ile ilgili tüm bilgileri sizler için araştırıp derledik.

Evden çalışmak bir çok kişi ve aile için zorunlu hale geldi ve evde ek iş yapmak isteyenler için ek iş bulmak oldukça zorlaştı. Ek iş yapabilmek için öncelikle hangi işi yapacağınızı belirlemek ve o iş dalında kendinizi zamanla geliştirmek zorundasınız. Aksi taktirde evinizden ek iş yapabilmeniz maalesef mümkün değil. Bu yazımızda evde yapılabilecek ek işler arasında en çok tercih edilen işlerden biri olan evde poşet paketleme işinin detaylarını inceleyerek okuyucularımıza yeni bir ek iş fırsatı sunuyoruz.

Poşet paketleme işi nedir ? Nasıl yapılır ?

Günlük hayatta oldukça sık kullandığımız poşetler bize ulaşmadan önce bir çok işlemden geçmektedir. Öncelikle üretim, sonra kontrol, paketleme ve dağıtım. Tüm bu işlemlerden geçen poşetler daha sonra aldığımız malzemeleri taşımak üzere bize ulaşır ve misyonunu böylece tamamlamış olur. Poşetlerin bize ulaşana kadar geçirdiği evrelerden biri olan paketleme işlemi ile evde para kazanmak mümkündür. Yani evinizde poşet paketleme işlemi yaparak para kazanabilirsiniz. Poşet paketleme işi kolay ve hızlı yapılabilen bir iştir. Firma tarafından evinize getirilen poşetler ellişerli veya yüzerli olarak paketlenir ve kolilere yerleştirilerek teslime hazır hale getirilir. Daha sonra paketlenen poşetler firma tarafından teslim alınır ve iş ücreti peşin olarak ödenir.

Poşet paketleme işinden aylık ne kadar kazanılır ?

Poşet paketleme işi ücreti genelde kilo ile hesaplanmaktadır. Bir çok firma kilo başı 50 kuruş veya 75 kuruş gibi bir fiyat belirlemektedir. 50 kuruştan hesaplanır ve ortalama olarak günlük 100 kilogram poşet paketlediğinizi varsayarsak günde 50 lira kazanmanız mümkündür. Aylık ortalama bir hesap yapıldığı zaman 1500 TL gibi bir ücret kazanabileceğiniz öngörülebilir. Daha yüksek bir ücretle daha fazla iş yapmanız durumunda kazancınız da buna orantılı olarak artacak ve aylık 2000 TL’ye kadar yükselebilecektir. Yüksek bir iş potansiyeli olan firmalar ile çalışıyorsanız kendi ekibinizi kurarak kazancınızı daha da arttırabilirsiniz.

Evde poşet paketleme işi veren firmalar hangileridir ?

Evde poşet paketleme işi yapabilmek için öncelikle ek iş veren firmalar tespit edilerek ek iş ilanları incelenmelidir. Yapılan incelemenin ardından poşet üretimi yapan firmalar veya toptan poşet satışı yapan toptancılar ile iletişime geçerek, personel ihtiyacı olanlardan iş bilgisi alabilir ve hemen ek iş yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında, yaklaşan yeni yıl ile birlikte evde ek iş 2019 ilanlarını da inceleyerek yeni ek iş modelleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yeni ek iş ilanlarından hemen haberdar olmak için sitemizin sol alt köşesinde bulunan butona tıklayarak abone olabilirsiniz. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki form aracılığı ile bildirebilirsiniz. Herkese bol kazançlar.

Bu yazıyı paylaşın;

11 Comments on “Pazar Poşeti Ayırma ve Paketleme İşi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir